XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.09.2014 r.

1. Przeżywamy  25 Niedzielę Zwykłą. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą i ofiarą  składaną dzisiaj na tacę wspieramy diecezjalne katolickie Radio Rodzina.
  2. W dniu dzisiejszym na zakończenie Tygodnia Wychowania,  przeżywamy na Świętym Wzgórzu odpust z racji Święta Imienia Maryi. Również swój doroczny dzień wspólnoty ma Stowarzyszenie Krwi Chrystusa. Te uroczystości wkomponowane są w kolejne, już

XIII „Spotkanie z Poezją i Piosenką Religijną”

Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 12.00. Po Mszy Świętej odpustowej wystąpią zaproszone zespoły i schole. W tym roku Gośćmi specjalnymi będą Jan Budziaszek z Zespołu SKALDOWIE oraz wokalista Janusz Saługa.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

3. W tygodniu Msze Święte  będą odprawiane o godz. 18.00, tylko w czwartek o godz. 9.00.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  5. W środę 24 września na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszam rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia  I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się zebranie organizacyjne.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  6. Dziękuję Wszystkim, którzy pomagali przy organizacji dzisiejszego odpustu na Świętym Wzgórzu, a przede  wszystkim składam serdeczne podziękowanie za piękną pracę  Parafialnemu Zespołowi Caritas.