XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.07.2014 r.

1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła. Jest to I niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą: w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie odprawione po Mszy Świętej o godz. 17.00 na Świętym Wzgórzu.
  5. Kancelaria Parafialna w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu czynna  w dni powszednie bezpośrednio po Mszach świętych.
  6. Zachęcamy do udziału w sierpniowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.