XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.06.2014 r.
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

1. Przeżywamy dzisiaj 13 Niedzielę Zwykłą. Jest to jednocześnie   Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Pamiętajmy w okresie wakacji o uczestnictwie we Mszy Świętej niedzielnej. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego wypoczynku!
  3. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.30.
  6. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w I Piątek w godzinach przedpołudniowych.
  7. Kancelaria Parafialna w miesiącach wakacyjnych, czyli w lipcu i sierpniu czynna  bezpośrednio po Mszach świętych. Można też kontaktować się telefonicznie pod nr 691 361 407.
  8. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.