XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.07.2014 r.

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą.
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 Msza Święta na Świętym Wzgórzu, a po niej Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół Wzgórza. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  3. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 9.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00.
  4. W niedzielę 20 lipca w naszym mieście Wrocławiu obchodzimy Uroczystość Bł. Czesława Patrona Wrocławia. Zachęcamy do nawiedzenia grobu bł. Czesława w kaplicy kościoła Ojców Dominikanów.
  5. W dniach od 20 do 27 lipca obchodzić będziemy 15 Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Chrystusa na krańce świata”. W związku z tym w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 przy naszym kościele odbędzie się poświęcenie pojazdów. Natomiast po wszystkich Mszach świętych do puszek  przed kościołem zbierane będą ofiary na pomoc misjonarzom.
  6. W dniach 2 – 10 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę – zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
  7. Kancelaria Parafialna w miesiącach lipcu i  sierpniu czynna  bezpośrednio po odprawianych Mszach świętych.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.