XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Przy wyjściu z kościoła do puszek zbierane są ofiary, tzw. świętopietrze, przeznaczone na potrzeby charytatywne Ojca Świętego i Stolicy Apostolskiej.
  2. W poniedziałek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej i miasta Wrocławia.
  3. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą we wtorek i środę o godz. 9.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00. Do przyszłej niedzieli nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie bezpośrednio po Mszach Świętych.
  4. W sobotę 29 czerwca przeżywać będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji Ojca Świętego.
  5. Kancelaria Parafialna w miesiącach wakacyjnych czynna w dni powszednie bezpośrednio po odprawianych Mszach Świętych. Można kontaktować się telefonicznie pod nr 691 361 407.
  6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.