XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą w środę i czwartek o godz. 9.00 a w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca.
  4. W pierwszy Czwartek lipca adoracji Najświętszego Sakramentu nie będzie!
  5. W I Piątek lipca odwiedzin chorych nie będzie. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30 do 18.00.
  6. W I Piątek o godz. 15.00 na Świętym Wzgórzu Koronka do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  7. Kancelaria Parafialna w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu czynna w dni powszednie bezpośrednio po Mszach świętych. Można też kontaktować się telefonicznie pod nr 691 361 407.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.