XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę Zwykłą. W Sanktuarium na Świętym Wzgórzu odbywa się dziś o godz. 12.00 doroczne „Międzypokoleniowe Spotkanie z Piosenką Religijną. Temu wydarzeniu towarzyszy Festyn parafialny przygotowany przez Parafialny Zespół Caritas i Radę Parafialną. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  2. Msze święte w najbliższym tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00, bezpośrednio po nich nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  3. W poniedziałek 17 czerwca o godz. 19.00 w parafii Odkupiciela Świata na Polance odbędzie się Rejonowe Spotkanie Synodalne. Zachęcam do wzięcia udziału w tym spotkaniu zwłaszcza nasz Parafialny Zespół Synodalny.
  4. W środę 19 czerwca o godz. 19.00 w naszej auli spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  5. W piątek 21 czerwca uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza Święta dziękczynna zostanie odprawiona o godz. 10.00. Bardzo serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną - dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz Dyrekcję naszej szkoły.
    Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego w środę i czwartek od godz. 17.30.
  6. W przyszłą niedzielę z racji przypadającej w następnym tygodniu Uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła do puszek przed kościołem będą zbierane ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. Świętopietrze.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas i Radzie Parafialnej, oraz tym wszystkim, którzy pomagali przy organizacji Międzypokoleniowego Spotkania z Piosenką Religijną w naszym Sanktuarium na Świętym Wzgórzu. Wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniach do inauguracji Sanktuarium i Spotkania z Piosenką serdecznie zapraszamy na ognisko, które będzie w piątek o godz. 18.00 na Świętym Wzgórzu.