X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024 r.

1. Przeżywamy X Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W przyszłą niedzielę, ze względu na Spotkanie z Piosenką i Festyn, Msza Święta w Sanktuarium będzie o godz. 12.00, a w kościele parafialnym popołudniu o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę 16 czerwca na Świętym Wzgórzu o godz. 12.00 Msza Święta i po niej doroczne „Międzypokoleniowe Spotkanie z Piosenką Religijną”. Towarzyszyć tym wydarzeniom będzie festyn przygotowany przez Parafialny Zespół Caritas i Radę Parafialną.
    Bardzo serdecznie Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy!
  4. W czwartek 13 czerwca o godz. 18.00 w Sanktuarium Msza Święta i nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy!
  5. We wtorek o godz. 18.30 w kościele będzie spotkanie rodziców i dzieci z klasy 2 w sprawie organizacji I Komunii Świętej w przyszłym roku.
  6. Dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu, szczególnie za prace na Świętym Wzgórzu. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie wczorajszej uroczystości w Sanktuarium.