IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.06.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy IX Niedzielę Zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Msze Święte w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek. Spowiedź święta w I Piątek od godz. 17.30.
  5. W I Czwartek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do godz. 20.00
  6. W I Piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Sakramentami świętymi.
  7. W najbliższą sobotę 8 czerwca o godz. 15.00 na Świętym Wzgórzu odbędzie się doniosła uroczystość inauguracji Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Osobowickiej – Królowej Pokoju. W bieżącym roku mija 300 lat od uzdrowienia Balzera i 200 lat od wybudowania przez Jana Bogumiła Korna kaplicy murowanej. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Biskup Maciej Małyga. Podczas i po Mszy Świętej wystąpią pochodząca z Uzbekistanu sopranistka Inna Kamaryan i wrocławski organista Janusz Marut wykonają utwory Ave Maria różnych kompozytorów. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wrocławia, Parafian i Gości!
  8. Składam serdeczne ”Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy pomagali przy parafii w minionym tygodniu, zwłaszcza na Świętym Wzgórzu.
    Dziękuję za ofiary składane na potrzeby Sanktuarium!