NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 19.05.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza święta w tym dniu o godz. 18.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo majowe.
  4. Przez cały Biały Tydzień dzieci I Komunijne uczestniczą we Mszy Świętej o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
  6. We wtorek 21 maja o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  7. W środę 22 maja o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej i Parafialnego Zespołu Caritas.
  8. W czwartek, 23 maja, przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  9. W czwartek 23 maja po Mszy Świętej wieczornej spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.
  10. Są jeszcze dwa wolne miejsca na Pielgrzymkę do Lichenia 26 maja.
  11. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję za prace na Świętym Wzgórzu i za ofiary składane na potrzeby Sanktuarium.