UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12.05.2024 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.
  2. W poniedziałek 13 maja o godz. 18.00 zapraszamy do Sanktuarium na Świętym Wzgórzu na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Msze Święte w tym tygodniu o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo majowe.
  4. We wtorek o godz. 18.30 próba dzieci przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej dla rodziców i rodzin dzieci.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.30 będzie spowiedź święta dzieci przed Pierwszą Komunia Świętą.
  7. W sobotę 18 maja o godz. 11.00 w naszym kościele 35 uczniów klasy III przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.
  8. Składam serdeczne ‘Bóg zapłać” tym, którzy pomagali przy parafii i kościele w minionym tygodniu, a zwłaszcza na Świetym Wzgórzu. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby Sanktuarium na Świętym Wzgórzu.