VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 05.05.2024 r.

1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  3. W tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe bezpośrednio po Mszach Świętych.
  4. W poniedziałek 6 maja o godz. 18.30 próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  5. W niedzielę 26 maja pani Katechetka organizuje pielgrzymkę do Lichenia. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii.
  6. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu, a zwłaszcza na Świętym Wzgórzu. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby Sanktuarium.