UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 01.06.2014 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
    Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj do puszek przed kościołem w całej Polsce zbierane są ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Msze Święte w tym tygodniu o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź święta w  piątek od godz. 17.30.
  5. W I Piątek w godzinach przedpołudniowych kapłan odwiedzi chorych z Komunią Świętą.
  6. W przyszłą niedzielę, zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na pomoc dotkniętym powodzią na Bałkanach.
  7. Składam serdeczne ‘Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy pomagali przy parafii  i kościele w minionym tygodniu.
  8. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci z naszego przedszkola przedstawią program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Matki. Bardzo serdecznie zapraszamy!