VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 25.05.2014 r.

1. Dzisiaj VI niedziela wielkanocna. W naszej Parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Nabożeństwo majowe popołudniu o godz. 16.30 na Świętym Wzgórzu z udziałem dzieci I Komunijnych. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W Białym Tygodniu, po I Komunii Świętej, dzieci wraz z rodzicami przychodzą na Msze Święte o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe będzie bezpośrednio po Mszy Świętej.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  4. W przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. W sobotę 31 maja odbędzie się pielgrzymka dziękczynna do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie. Nawiedzimy również Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd Pielgrzymów o godz. 7.00, powrót w godzinach wieczornych. Koszt przejazdu i ubezpieczenia 60 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
    W związku z pielgrzymką w tym dniu nie będzie Mszy Świętej w naszym kościele.
  6. Składam serdeczne ‘Bóg zapłać” Rodzicom dzieci, którzy postarali się o czystość i wystrój naszego kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Katechecie za przygotowanie dzieci, Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, dekorującym i sprzątającym, oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości.