XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.11.2014 r.

1. Przeżywamy  32 Niedzielę Zwykłą. Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski w dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, a do puszek po Mszy Świętej przed kościołem będą zbierane ofiary na pomoc Kościołowi w Syrii.
    Nabożeństwo Wypominkowe dzisiaj o godz. 17.30.
  2. Msze święte w najbliższym tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00, natomiast nabożeństwo wypominkowe do czwartku włącznie o godz. 17.30. Wypominki można jeszcze składać w zakrystii lub na tacę. W czwartek 13 listopada zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 za wszystkich naszych zmarłych wspomnianych w tym roku w „Wypominkach”.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą świętą.
  4. We wtorek 11 listopada w sposób szczególny modlimy się za naszą Ojczyznę, z racji przypadającej  96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu zapraszamy na Mszę Świętą w naszym kościele o godz. 18.00.
  5. W zakrystii można odbierać zaproszenia na film „Jan Paweł II – Święty naszych wspomnień”, który będzie wyświetlany w Hali Stulecia w dniu  11 listopada o godz. 17.00.
  6. W dniach 29-30 listopada w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej odbędą się Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne, do udziału bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich naszych Parafian! Zapisywać się można na podanej stronie internetowej, lub w zakrystii. Bliższe informacje umieszczone są w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę zgodnie z zarządzenie Episkopatu Polski będzie zbiórka do puszek na organizację ŚDM w 2016 r.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy kościele i Parafii.