XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.08.2014 r.

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00. Zgodnie z Apelem Episkopatu Polski jest to Dzień Modlitwy za Bliski Wschód. W przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na pomoc prześladowanemu Kościołowi na Bliskim Wschodzie.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą w poniedziałek o godz. 9.00. we wtorek, środę i sobotę o godz. 18.00, a w czwartek i piątek Mszy Świętej nie będzie.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  5. Składamy bardzo serdeczne podziękowania za złożone na tacę ofiary na pokrycie kosztów malowania kościoła.
  6. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.